www.balonbuketi.com

 

 helyum gazı satışı   balon teslimat şartlarımız balon firmamıza ulaşın uçan balon demeti

444 0 209

TÜRKİYE KURUMSAL TELEFONUMUZ

 

Balon Anasayfamıza gidiniz.  balon süslemesi uçan balon satışı dökme balon yağmuru baskılı ve baskısız balon satışı punch jumbo balonlar

İSTANBUL    0-216-3860018   ANADOLU YAKASI        ANKARA   0-312-3622218 

 İSTANBUL    0-212 2111508  AVRUPA YAKASI

SAYIN MÜŞTERİMİZ BALON VE BALON İLE İLGİLİ KONULARDA ÜST KISIMDAKİ İLGİLİ BALON KONULARINI TIKLAYINIZ.

balon ile ilgili her şeyi yapıyoruz.

Teslimat Şartlarımız

* Baskılı balon , baskısız balon , punch balon , zeplin , jumbo balon , balon şişirme makinası gibi ürünlerin sipariş verilmesi sonrası en fazla 2 gün içinde (cumartesi ve pazar günü verilmesi durumunda 4 gün ) ilgili kargo firmasına verilmektedir.

* Sitemiz üzerinden balon süsleme hizmeti alınacak ise bu siparişin 1 gün öncesinden verilmesi gereklidir.

* Balon süsleme hizmetinde ilgili konudaki renk tercihleri sipariş formunda belirtilmelidir.

* Ödemeler internet sitemiz üzerinden eft , havale , kredi kartı ile ödenebileceği gibi mail order formu doldurularak ta ödenebilir.

* Ödeme ve kapora iş yapılmadan önce en az % 30 luk kısmının ödenmesi gereklidir

* Baskılı balon , baskısız balon , zeplin , jumbo balonlar için ödeme yapıldıktan sonra işleme girer. Ödemesi yapılmayan hiç bir ürün gönderilmez ve işleme konmaz.

* Helyum gazı kullanıldıktan sonra gönderilen uçan balon ve gaz ile ilgili hizmetlerde asla para iadesi yapılmaz. Çünkü gaz geri yerine dönderilemez.

* Balon demeti , uçan balon demeti dışındaki tüm ürünlerimiz hazırlanıp gönderildiği için verilen siparişler günlük olarak saat yada zaman farklı ile verilemez. verilen siparişler yeni yapım ile sipariş alındığı anda başlar ve sipariş gün içinde teslim edilir. İşyeri balon süslemesi gibi durumlarda ise işyeri metresine bağlı olarak 1 saat ile 2 gün ( siparişten hemen sonra eleman yollanır ve 2 gün boyunca balon süslemesi yapılır.) içinde teslimat gerçekleştirilir. Verilen balon siparişi metresi ile teslimatın bitimi farklılık gösterebilir.

* Baskılı balon siparişleriniz e-mail adresimize logo yada yazınızın gönderilmesi ile gerçekleştirilir. Baskılı balon siparişini sipariş formunda vermeniz durumunda sipariş onay numaranız ile [email protected] adresine logo yada balon üzerine yollanacak yazıyı e-mail olarak göndermeniz gereklidir.

* İş bitiminde kalan tutar tahsil edilir. Asla bakiye sonraki gün ve tarihlere bırakılamaz.

* Sipariş takibi sitelerimizin alt kısmındaki sipariş takip bilgisinden öğrenilebilir. Beklemede yazılı siparişler onay aşamasındadır , yolda yazılı siparişler kargoya verilmiş olduğunu belirtmekte , teslimat yapıldı denilen kısımdaki uyarı ise o gün içinde teslim yapılacağını göstermektedir.

* Bu siteden sipariş verilmesi durumunda yukarıdaki şartları kabul etmiş olmaktasınız.

FARKLI BİR BALONCU , FARKLI BİR BALON SÜSLEME , TASARIMI İSTEYENLERE HİZMET EDEN BALONCU FİRMASI SİZLERLE VE SİZLERİN ESERİ OLMAKTAN GURUR DUYUYOR. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ SAYESİNDE GÜNDEN GÜNE BÜYÜYOR GÜN GEÇTİKÇE DAHA DA KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ.

SEVDİKLERİNİZE BALON BUKETİ YOLLAYIN

Sayın ziyaretçimiz sitemiz üzerinden her türlü balon ve balon süslemesi ile ilgili hizmeti alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile başlıca ilgilendiğimiz alanlar ; Balon süslemesi , uçan balon demetleri , Balon dökme , balon yağmuru , Baskılı ve baskısız toptan ve perakende balon satışı , İşyeri açılış süsleme etkinlikleri , Toplu uçan balon etkinlikleri , Helyum gazı satışı , jumbo balon , punch balon üretimi ve satışı ile birlikte her türlü balon malzeme ve ekipmanını ister satın alabilir ister kiralayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile en güvenli yoldan alışveriş yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ ; Balon sipariş bilginizi alt kısımda sipariş no kısmına yazarak öğrenebilirsiniz.

 

Sipariş No:
 

Sitemizden verdiğiniz tüm balon ürünleri 1.ci sınıf malzeme ve işçilik ile satışa sunulmuştur.

         balon hizmeti memnuniyet garantisi

Balon satışı ve her türlü konuda destek almak için tıklayınız.

HIZLI DESTEK ALMA CEP TELEFONU İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

 TURKCELL   0-537-510-96-18     VODAFONE   0-544-929-08-35     AVEA 0-505-394-29-32

Her türlü konu ve bilgi isteğinde E-Mail :  [email protected]

Copyright© 2010 STA BALONCULUK